نماینده ولی فقیه درسپاه دهگلان :

امنیت و آسایش ما مدیون خون شهداست/ مسئولین با چشم پوشی از خطای یکدیگر خون شهدا را پایمال نکنند

شهدای دفاع مقدس,شهدای جاوید الاثر,نمایده ولی فقیه درسپاه دهگلان

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از دهگلان  مراسم نکو داشت روزشهرستان با موضوع گرامیداشت 6 شهید جاوید الاثر دهگلان با حضورخانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران ومسئولین  شهرستان در مسجد حضرت محمد رسول الله دهگلان برگزارشد.

 

 دراین مراسم حجت الاسلام قزلچه ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: 6 شهید جاوید الاثر دهگلان که بخاطر حفظ مردم وکشورشان به مقابله دشمن شتافتند وجان خودرا تقدیم مملکتشان کردند که پیکر مطهرشان به زادگاه برنگشت و هنوز هم مادران وهمسران چشم انتظار آنان هستند.

 

 

 

 وی افزود: زمانی که 17 کیلومتر از سرزمین ایران اسلامی به دست دشمن بعث افتاد برای باز پسن گرفتن از دشمن برای هر وجب آن 50 قطره خون شهدا ریخته شده است.

 

 

قزلچه درادامه گفت: در مملکتی که خون هزاران شهید برای امنیت آن ریخته شده ما ومسئولین باید به وصیت نامه شهدا گوش کنیم واز بیت المال به راحتی نگذریم.

 

 

 

 حجت الاسلام قزلچه گفت: امنیت مملکتی که مدیون خون شهداست و کسانی که بخاطر امنیت آنان از خانواده و جان خود گذشتند  چرا باید اختلا س و خیانت به بیت المال درآن بیداد کند.

 

 

 نماینده ولی فقیه درسپاه دهگلان گفت: فراموش کردن خون شهدا و بی خیالی بعضی از مسئولین در کنار این رشادت مقدس آنان زمینه خیانت به بیت المال را فراهم کرده است.

 

 

 وی افزود: چرا باید دراستان کردستان یک اختلاس 400 ملیارد تومانی باشد در حالی که شهدای کرد مسلمان برای امنیت وآسایش کشور ومردمشان جان دادند  که اختلاس و دزدی سرمایه این مردم  و بی احترامی به جانفشانی شهداست.

 

 

 

نمایند ولی فقیه درسپاه دهگلان گفت ما باید شهید اقتصادی بدهیم تا بتوانیم پیروز شویم واگر مدیران ومسئولین از خطای همدیگر چشم پوشی کنند  واگر ما در صحنه اقتصادی نفوذ دشمن رانبینیم  واز خطای یکدیگردر خیانت به بیت المال  وسهل در قبال مسئولت  چشم پوشی نماییم ضربه خواهیم خورد.

 

 

حجت الاسلام قزلچه درادامه گفت: نماینده ای که درمجلس شورای اسلامی 24 میلیون حقوق می گیرد و می گوید حق خودم است  وکارگری که به نان شب محتاج است آیا این بی احترامی به خون شهدا نیست.

 

 

 وی افزود: شهدا خون دادند تا عدالت در جامعه حاکم باشد و مفسدین اقتصادی به سزای اعمالشان برسند  نه عده ای به میل خود اختلاس کنند و به جای اینکه درقبال اختلاس زندان بروند مسئولیت بالاتری به آنان داده شود.

 

 

قزلچه با اشاره به جنگ اقتصادی گفت: وظیفه ما این است که همه بعنوان سرباز اقتصادی در مسیر لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب خرید کالاهای ایرانی را دراولویت خود قرار دهیم
نماینده ولی فیه درسپاه دهگلان از مردم ومسئولین خواست که از کمک به فقرا ونیازمندان در عید امسال غافل نشوند.

 

 

گفتنی است که شهیدان جماالدین حسامی، حسین کرمی، محمد خلیلی، محمد صدیق مبارکی، اسماعیل مسعودی و حیدر بهمنی از شهدای جاوید الاثر شهرستان دهگلان هستند که پیکر مطهرشان به زاداگاه برنگشت.

 

انتهای پیام/

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات