ایام فاطمیه فرصت مغتنمی برای بری شدن از آلودگی هاست

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران:

ایام فاطمیه فرصت مغتنمی برای بری شدن از آلودگی هاست

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران گفت: حفظ حرمت ایام فاطمیه و تکریم حضرت فاطمه زهرا از واجبات است؛ زیرا که ایام فاطمیه فرصتی برای رسیدگی به درونیات و بری جستن از آلودگی‌هاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران زندگی امروز و جهان بشریت را بیش از هر زمان دیگری  نیازمند شناخت سیره اهل بیت(ع) و سیره حضرت فاطمه زهرا(س) در دفاع از ولایت و امامت دانست.

 

 

حجت‌الاسلام علی رضا کاوه ظهر امروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران رسانه های جمعی، ضمن تسلیت ایام فاطمیه، حریم حرمت حضرت فاطمه را الهی دانست و افزود: حفظ حرمت ایام فاطمیه و تکریم حضرت فاطمه زهرا از واجبات است؛ زیرا که ایام فاطمیه فرصتی برای رسیدگی به درونیات و بری جستن از آلودگی‌ها است.

 

 

وی انس گرفتن با ائمه اطهار و اهل بیت را لازمه زندگی امروز دانست و اظهار کرد: برای آماده کردن قلب برای پرهیزگاری و دوری جستن از ظواهر دنیوی، انس با اهل بیت لازمه کار است و این عادت بسیار نیکویی برای زندگی امروز و مقابله با فشارهای آن است.

 

 

حجت‌الاسلام کاوه شخصیت حضرت فاطمه را نزد مسلمانان بسیار والا دانست و گفت:  ایشان شخصیتی ارزشمند و قابل احترام نزد تمام فرق و مذاهب اسلامی هستند و ایام فاطمیه فرصتی است که می توان بیشتر از پیش مقام و منزلت این بانوی بزرگوار و سبک زندگی ایشان را برای جامعه تبیین کرد.

 

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران در پایان خاطرنشان کرد: بشریت بیش از هر زمان دیگری  نیازمند شناخت سیره اهل بیت است و دراین میان لازم است سیره حضرت زهرا در دفاع از ولایت و امامت به درستی تفسیر و بیان گردد.

 

 

انتهای پیام/الف

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

تنها عاملی که موجب شد ساختارشکنان و حرمت شکنان در آن روز ماندگار در تاریخ ، با حرمت شکنی در روز عاشورا ،آتش زدن خیمه های

یادداشت و مقاله

با ولایت

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پر شور هزاران نفر از مردم آذربایجان:
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی‌کنند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات