رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران:

ایام فاطمیه فرصت مغتنمی برای بری شدن از آلودگی هاست

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران زندگی امروز و جهان بشریت را بیش از هر زمان دیگری  نیازمند شناخت سیره اهل بیت(ع) و سیره حضرت فاطمه زهرا(س) در دفاع از ولایت و امامت دانست.

 

 

حجت‌الاسلام علی رضا کاوه ظهر امروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران رسانه های جمعی، ضمن تسلیت ایام فاطمیه، حریم حرمت حضرت فاطمه را الهی دانست و افزود: حفظ حرمت ایام فاطمیه و تکریم حضرت فاطمه زهرا از واجبات است؛ زیرا که ایام فاطمیه فرصتی برای رسیدگی به درونیات و بری جستن از آلودگی‌ها است.

 

 

وی انس گرفتن با ائمه اطهار و اهل بیت را لازمه زندگی امروز دانست و اظهار کرد: برای آماده کردن قلب برای پرهیزگاری و دوری جستن از ظواهر دنیوی، انس با اهل بیت لازمه کار است و این عادت بسیار نیکویی برای زندگی امروز و مقابله با فشارهای آن است.

 

 

حجت‌الاسلام کاوه شخصیت حضرت فاطمه را نزد مسلمانان بسیار والا دانست و گفت:  ایشان شخصیتی ارزشمند و قابل احترام نزد تمام فرق و مذاهب اسلامی هستند و ایام فاطمیه فرصتی است که می توان بیشتر از پیش مقام و منزلت این بانوی بزرگوار و سبک زندگی ایشان را برای جامعه تبیین کرد.

 

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران در پایان خاطرنشان کرد: بشریت بیش از هر زمان دیگری  نیازمند شناخت سیره اهل بیت است و دراین میان لازم است سیره حضرت زهرا در دفاع از ولایت و امامت به درستی تفسیر و بیان گردد.

 

 

انتهای پیام/الف

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات