ایام فاطمیه فرصت مغتنمی برای بری شدن از آلودگی هاست

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران:

ایام فاطمیه فرصت مغتنمی برای بری شدن از آلودگی هاست

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران گفت: حفظ حرمت ایام فاطمیه و تکریم حضرت فاطمه زهرا از واجبات است؛ زیرا که ایام فاطمیه فرصتی برای رسیدگی به درونیات و بری جستن از آلودگی‌هاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران زندگی امروز و جهان بشریت را بیش از هر زمان دیگری  نیازمند شناخت سیره اهل بیت(ع) و سیره حضرت فاطمه زهرا(س) در دفاع از ولایت و امامت دانست.

 

 

حجت‌الاسلام علی رضا کاوه ظهر امروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران رسانه های جمعی، ضمن تسلیت ایام فاطمیه، حریم حرمت حضرت فاطمه را الهی دانست و افزود: حفظ حرمت ایام فاطمیه و تکریم حضرت فاطمه زهرا از واجبات است؛ زیرا که ایام فاطمیه فرصتی برای رسیدگی به درونیات و بری جستن از آلودگی‌ها است.

 

 

وی انس گرفتن با ائمه اطهار و اهل بیت را لازمه زندگی امروز دانست و اظهار کرد: برای آماده کردن قلب برای پرهیزگاری و دوری جستن از ظواهر دنیوی، انس با اهل بیت لازمه کار است و این عادت بسیار نیکویی برای زندگی امروز و مقابله با فشارهای آن است.

 

 

حجت‌الاسلام کاوه شخصیت حضرت فاطمه را نزد مسلمانان بسیار والا دانست و گفت:  ایشان شخصیتی ارزشمند و قابل احترام نزد تمام فرق و مذاهب اسلامی هستند و ایام فاطمیه فرصتی است که می توان بیشتر از پیش مقام و منزلت این بانوی بزرگوار و سبک زندگی ایشان را برای جامعه تبیین کرد.

 

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کامیاران در پایان خاطرنشان کرد: بشریت بیش از هر زمان دیگری  نیازمند شناخت سیره اهل بیت است و دراین میان لازم است سیره حضرت زهرا در دفاع از ولایت و امامت به درستی تفسیر و بیان گردد.

 

 

انتهای پیام/الف

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات