فرمانده سپاه سقز :

دهستان ذوالفقار در سقز با همکاری سپاه آباد می شود

سرهنگ یعقوب صفاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از سقز، اظهار داشت: امروز همه ما باید به ندای رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی لبیک گفته و در کنار مسئولان ادارات و ارگانها در حوزه جهاد اقتصادی برای مردم گام برداریم.

 

 

صفاری با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی موجب مأیوس شدن دشمنان خواهد شد، گفت: امروز همه باید برای رونق زندگی مردم در صحنه حضور داشته باشیم.

 

 

 وی با اشاره به آغاز فعالیت‌های عمران و آبادانی یک هزار دهستان در ایران با کمک بسیج و سپاه افزود: در حال حاضر یک هزار دهستان شناسایی‌شده است و قرار است این تعداد از دهستان‌ها در تمام ابعاد ساخته و تحویل جامعه داده شوند.

 

 

صفاری در تصریح این خبر اضافه کرد: در شهرستان سقز نیز دهستان ذوالفقار با 34 روستا در مساحت تقریبی 30 کیلومتر مربع و همچنین یک هزار و 519 خانوار در بخش سرشیو شناسایی شده است.

 

 

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی آن در شهرستان و استان گفت: ذوالفقار در جنوب شهرستان سقز و غرب استان کردستان واقع شده است.

 

 

این مسئول تشریح کرد: بحث سازندگی و محرومیت زدایی این دهستان در 4 معقوله ی عمرانی، فرهنگی، طب سلامت ، معیشت و اقتصاد مورد توجه قرار می گیرد که برای سال 96 در حال برنامه ریزی و پیگیری های لازم می باشیم.

 

 

صفاری افزود: احداث زیر ساخت های مرکز بهداشت، مدرسه، طرح هادی،  مخابرات و اینترنت، آب، برق و .... از اهم برنامه های ایجاد این دهستان می باشد.

 

 

وی در پایان یادآور شد: در دو سال گذشته سپاه شهرستان سقز 36 میلیارد ریال را در زمینه‌های مختلف عمرانی اعم از ساخت خانه عالم، غسالخانه، پل ارتباطی روستاها، راه، سرویش بهداشتی مشاجد و مدارس، ترمیم و بازسازی مدارس و مساجد هزینه کرده است.

 

 

انتهای پیام/

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات