دهستان ذوالفقار در سقز با همکاری سپاه آباد می شود

فرمانده سپاه سقز :

دهستان ذوالفقار در سقز با همکاری سپاه آباد می شود

فرمانده سپاه سقز از آبادانی دهستان ذوالفقار بخش سرشیو با همکاری سپاه و سایر ادارات این شهرستان خبر داد.

سرهنگ یعقوب صفاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از سقز، اظهار داشت: امروز همه ما باید به ندای رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی لبیک گفته و در کنار مسئولان ادارات و ارگانها در حوزه جهاد اقتصادی برای مردم گام برداریم.

 

 

صفاری با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی موجب مأیوس شدن دشمنان خواهد شد، گفت: امروز همه باید برای رونق زندگی مردم در صحنه حضور داشته باشیم.

 

 

 وی با اشاره به آغاز فعالیت‌های عمران و آبادانی یک هزار دهستان در ایران با کمک بسیج و سپاه افزود: در حال حاضر یک هزار دهستان شناسایی‌شده است و قرار است این تعداد از دهستان‌ها در تمام ابعاد ساخته و تحویل جامعه داده شوند.

 

 

صفاری در تصریح این خبر اضافه کرد: در شهرستان سقز نیز دهستان ذوالفقار با 34 روستا در مساحت تقریبی 30 کیلومتر مربع و همچنین یک هزار و 519 خانوار در بخش سرشیو شناسایی شده است.

 

 

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی آن در شهرستان و استان گفت: ذوالفقار در جنوب شهرستان سقز و غرب استان کردستان واقع شده است.

 

 

این مسئول تشریح کرد: بحث سازندگی و محرومیت زدایی این دهستان در 4 معقوله ی عمرانی، فرهنگی، طب سلامت ، معیشت و اقتصاد مورد توجه قرار می گیرد که برای سال 96 در حال برنامه ریزی و پیگیری های لازم می باشیم.

 

 

صفاری افزود: احداث زیر ساخت های مرکز بهداشت، مدرسه، طرح هادی،  مخابرات و اینترنت، آب، برق و .... از اهم برنامه های ایجاد این دهستان می باشد.

 

 

وی در پایان یادآور شد: در دو سال گذشته سپاه شهرستان سقز 36 میلیارد ریال را در زمینه‌های مختلف عمرانی اعم از ساخت خانه عالم، غسالخانه، پل ارتباطی روستاها، راه، سرویش بهداشتی مشاجد و مدارس، ترمیم و بازسازی مدارس و مساجد هزینه کرده است.

 

 

انتهای پیام/

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات