یادواره سرداران و 228 شهید دیواندره برگزار شد

یادواره سرداران و 228 شهید دیواندره برگزار شد

یادواره سرداران و 228 شهید شهرستان دیواندره در محل سالن فردوسی این شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از دیواندره، یادواره سرداران و 228 شهید این شهرستان در محل سالن فردوسی برگزار شد.

 

در این مراسم اسماعیل ورمزیاری ضمن عرض خیر مقدم وتبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر،با بیان رشادتها و جانفشانی های شهداء و سردران شهید شهیدان شهسواری ،کاکسونی و رحیمی و سایر شهدای معظم گفت که یکی از زیباترین ارزشها این است که یک انسان ، محبوب ترین سرمایه دنیوی خویش یعنی جان خود را در راه دفاع ازاسلام،وطن ومردم خویش فدا کند که بااین نثارجان کشورومردمش درآرامش وامنیت بسربرند شهدای ما درس شهادت را از آموزگارشان حسین بن علی(ع) آموختند که چگونه همه هستی خویش راافدای اسلام وهدفش نمود.

 

 

رئیس بنیاد شهرستان دیواندره درادامه گفت : حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در صحنه اعتقادی است  و ایثارگران سرمایه های اجتماعی ما هستند و ما فقط با خدمت صادقانه می توانیم جوابگوی ایثار این عزیزان باشیم تا این سرمایه گرانبها حفظ و به آیندگان انتقال داده شود.

 

 

در ادامه مراسم امام جمعه شهرستان دیواندره حاج ماموستا خالدی ضمن تبریک دهه مبارک فجر از رشادتهای ایثارگران و صبر و استقامت خانواده های معظم شاهد بعنوان الگو برای همه جامعه یاد کردند و گفتندکه خدمتگذاری به این عزیزان وظیفه همه احاد جامعه است  درپایان از مادر و همسر شهیدان رشید و فایق سبحانی تجلیل بعمل آمد.

 

 

انتهای پیام/

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

صبح امروز طی مراسمی با عنوان آبروی محل یاد و خاطره شهیدعبدالصمد مولودی از پیشمرگان مسلمان کرد مریوان جلو درب منزل این شه

یادداشت و مقاله

با ولایت

در آیینی بیش از 20 نفر از برگزیدگان استانی جشنواره مالک اشتر سپاه ناحیه بیجار تجلیل شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات