در سومین روز از دهه مبارک فجر

برگزاری یادواره شهدای دزلی و عطر افشانی گلزار شهدا

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از سروآباد روز پنج شنبه به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر و در سومین روز از این ایام سه طرح عمرانی و کشاورزی و همچنین یک پروژه منابع طبیعی در شهرستان سروآباد با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون ریال افتتاح شد.

 

 

این طرح ها شامل افتتاح ساختمان دهیاری روستای دزلی در زمینی به مساحت 313 متر مربع با اعتبار 650 میلیون ریالی از محل اعتبارات دهیاری ،افتتاح طرح آبیاری قطره ای 2 هکتار و 500 متری باغات گردو در روستای آلمانه از توابع بخش مرکزی با اعتبار 850 میلیون ریالی از طرح های کشاورزی، سنگفرش داخل روستای آلمانه به متراژ 1300 متر مربع با صرف اعتبار 650 میلیون ریالی و افتتاح پروژه احداث سدهای رسوبگیر ملاتی و گابیونی در روستای دزلی از طرح های افتتاح شده منابع طبیعی در شهرستان سروآباد بود.

 

 

افزایش تولید علوفه در مراتع تا 150 کیلوگرم در هکتار، اشتغالزایی موقت و فصلی برای بهره برداران، حفظ و بهره برداری مناسب از منابع آب و خاک، کنترل سیل و کاهش خسارات ناشی از ان، کنترل رسوب و فرسایش و تغذیه سفره های زیر زمینی 50 تا 60 متر مکعب در هکتار از مهمترین اهداف اجرای این پروژه است.

 

 

گفتنی است، غبار رویی از مزار شهدای روستای دزلی از توابع بخش مرکزی شهرستان سروآباد، برگزاری یادواره 70 شهید روستای دزلی و دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان این روستا از دیگر برنامه های سومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان سروآباد بود.

 

 

انتهای خبر/

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات