امام جمعه سروآباد:

خدمات نظام جمهوری اسلامی پس از پیروزی انقلاب ستودنی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از سروآباد امام جمعه سروآباد در خطبه های این هفته نماز جمعه سروآباد ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی دلیل اصلی نام گذاری این روزها به ایام الله را رهایی مسلمانان و ملت ایران از رژیم طاغوتی و ظالم پهلوی دانست.

 

 

ماموستا سید احمد سجادی به خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب اشاره کرد و گفت: با وجود جنگ تحمیلی هشت ساله و تحریم های دشمنان اما نظام توانست خدمات در خوری را برای این مردم ارائه دهد.

 

 

وی مردم ایران را شایسته ی بیشترین و بهترین خدمت گزاری های دانست و گفت: هر چند تا کنون دولت توانسته با وجود کمبودهایی که داشته به امورات مردم و مشکلاتشان رسیدگی کند اما این مردم شایسته بهترین و بیشترین خدمات و امکانات هستند.

 

 

ماموستا سجادی همچنین از مسئولین و خدمتگزاران این مردم خواست تا تلاش و اهتمام ویژه ای در رفع مشکلات مردم این منطقه با توجه به محرومیت هایی که دارند ارائه دهند.

 

 

وی در ادامه گریزی به پروژ هایی که در ایام دهه فجر افتتاح می شوند زد و اظهار کرد: علارغم اینکه در این ایام بیش از 45 پروژه با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد تومان بهره بردای خواهد شد اما این مقدار کافی نیست و مردم منتظر پروژه ها و اعتبارات جهشی بیشتری برای رفع مشکلاتی مانند بیکاری و رفع معیشت خود دارند.

 

 

وی دهه ی فجر را فرصت مناسب و مغتنمی دانست که بار دیگر آثار و برکاتی که پیروزی انقلاب اسلامی به همراه خود داشت بازخوانی و برای نسل جوان و نسل های بعدی بیان شود.

 

 

 سجادی در ادامه گفت: باید حماسه عظیم پیروزی انقلاب اسلامی که به عنوان نقطه عطفی در تاریخ بشریت قرار گرفته زنده و پویا باقی بماند و حقیقت این انقلاب اسلامی برای نسل های بعد به خوبی تبیین شود تا دشمن نتواند آن را به تحریف و انحراف بکشاند و این یک وظیفه همگانی است که همه ما برای پاسداشت از خون عزیز شهدا بر عهده داریم.

 

 

انتهای خبر/

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات