دیدار چهره به چهره فرمانده سپاه سنندج با ماموستاهای بخش حسین آباد/سرهنگ رحیمی زاده: ماموستایان علمداران دین اسلام هستند

دیدار چهره به چهره فرمانده سپاه سنندج با ماموستاهای بخش حسین آباد/سرهنگ رحیمی زاده: ماموستایان علمداران دین اسلام هستند

ماموستاهای اهل سنت بخش حسین آباد با فرمانده سپاه سنندج دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کُردستان از سنندج، جمعی از ماموستاهای اهل سنت بخش حسین آباد سنندج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج از نزدیک دیدار کردند.

 

سرهنگ "عیسی رحیمی زاده"، فرمانده سپاه سنندج اظهار کرد: دیدار چهره به چهره با ماموستاهای اهل سنت موجب تعمیق روابط شده و از نزدیک می‌توانیم با مشکلات این قشر از جامعه آشنا شویم.

 

فرمانده سپاه سنندج افزود: ماموستایان مبلغان دینی و علمداران دین اسلام هستند که این مهم در سایه هم‌افزایی بهتر صورت می‌گیرد.

 

سرهنگ رحیمی زاده با اشاره به آسیب‌ها و دغدغه‌های روستاهای بخش حسین آباد، تاکید کرد: ماموستاها به دلیل حضور مستمر در میان مردم می‌توانند این موارد را بهتر به گوش مسئولین و مجموعه سپاه رسانده تا در راستای حل آنها برآییم.

 

وی گفت: امروزه خطرات زیادی خانواده‌ها و جوانان زیادی را تهدید کرده که یکی از دلایل می‌تواند کم شدن ارتباط نسل جوان با مسجد است.

 

فرمانده سپاه سنندج تصریح کرد: ورود آموزه‌های غلط غربی از طریق فضای مجازی، ماهواره و اینترنت موجب شده تا احترام و ارزش خانواده به نسبت گذشته کمرنگ‌تر شده است.

 

سرهنگ رحیمی زاده ضمن تسلیت وفات آیت الله رفسنجانی، گفت: از خداوند متعال آرزوی علو درجات برای این عزیز سفر کرده داریم.

 

وی در ادامه با اشاره به رهبری داهیانه امام راحل و مقام معظم رهبری در مقابله تهدیدات و استکبار جهانی، گفت: نقش روحانیت و مبلغین دینی در پیروزی انقلاب اسلامی بسیار موثر بود چرا که امام خمینی به عنوان سردمدار بیداری اسلامی توانست حیاط خلوت اسراییل و انگلیس را در منطقه از بین ببرد و امروز نیز مقام معظم رهبری در مقابل دشمنانی که کمر به ضربه زدن به اسلام با پشتوانه مردمی ایستاده‌اند.

 

در همین راستا مدیر فرهنگی ناحیه سپاه سنندج در گفتگو با خبرنگار این پایگاه عنوان کرد: فرمانده سپاه سنندج هفته آتی دیداری صمیمانه و چهره به چهره با علمای اهل سنت بخش کلاترزان سنندج خواهد داشت.

 

 

 

انتهای پیام/

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات