فرمانده سپاه دهگلان از پروژه محرومیت زدایی روستای سرخه جوب بازدید کرد

فرمانده سپاه دهگلان از پروژه محرومیت زدایی روستای سرخه جوب بازدید کرد

محرومیت زدایی,بسیج سازندگی,سپاه دهگلان
فرمانده سپاه دهگلان در بازدید از پروژه محرومیت زدایی(شن ریزی)داخل روستای سرخه جوب گفت: مبلغ 250 میلیون ریال برای این پروژه هزینه شده است.

  به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از دهگلان، سرهنگ پاسدار محمد رضا حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه هگلان ضمن بازدید از پروژه محرومیت زدایی (شن ریزی) مسیر آرامستان و مسیرهای داخل روستای سرخه جوب  اظهار داشت: رسیدگی به محرومان و مستضعفان و توجه به آنان کار و هدف اصلی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است زیرا این نظام برپایه عدالت اجتماعی بنا شده است.

 

 

وی افزود: یک از اهداف و رسالت سپاه خدمت به نیازمندان و محرومان است و نباید این امر مهم مورد غفلت قرار گیرد چرا که  بی توجهی و غفلت از محرومان، پذیرفته نیست.

 

 

 

فرمانده سپاه دهگلان نقش بسیج را در تمامی مأموریت‌ها نقشی اساسی دانست و افزود: بسیج یک نیروی مردمی بوده و برای رفع و تقویت نقاط ضعف از نیروی بسیج کمک گرفته شده تا بتوانیم در راستای اهداف انقلاب‌اسلامی گام برداریم.

 

 

وی اظهار کرد: بسیج سازندگی سپاه دهگلان در عرصه عمرانی و محرومیت‌زدایی با انجام فعالیت‌های عمرانی در مناطق محروم نسبت به رفع محرومیت اقدام کرده است.

 

 

سرهنگ حیدری افزود: به همت بسیج سازندگی سپاه دهگلان برای پروژه (شن ریزی) مسیر آرامستان و مسیرهای داخل روستای سرخه جوب ملبغ 250 میلیون ریال هزینه شده است.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

تنها عاملی که موجب شد ساختارشکنان و حرمت شکنان در آن روز ماندگار در تاریخ ، با حرمت شکنی در روز عاشورا ،آتش زدن خیمه های

یادداشت و مقاله

با ولایت

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پر شور هزاران نفر از مردم آذربایجان:
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی‌کنند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات