اعلام فراخوان نخستین جشنواره فیلم کوتاه 100 ثانیه ای و موبایلی"چراغ" در استان کردستان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس، علی عباس داودنیا مسئول سازمان بسیج هنرمندان کردستان از اعلام فراخوان نخستین جشنواره فیلم کوتاه 100 ثانیه ای و موبایلی"چراغ" در استان کردستان خبر داد.

 

 

وی افزود: انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان باهدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ایثار و شهادت،وحدت و همدلی، پیشمرگان و دفاع مقدس، مدافعان حرم، استکبار ستیزی، ماهیت شوم جریانات تکفیری، اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، سبک زندگی ایرانی اسلامی و موضوعات آزاد با رویکرد اجتماعی نخستین جشنواره فیلم چراغ را برگزار می نماید.

 

 

وی گفت: این جشنواره در دو بخش اصلی شامل موضوعات داستانی، مستند،پویانمایی، فیلمنامه نویس و در بخش مردمی شامل فیلم های موبایلی برگزار می شود.

 

 

داودنیا در ادامه سخنان خود به مقررات شرکت در جشنواره فیلم کوتاه 100 ثانیه ای و موبایلی"چراغ" استان کردستان اشاره کرد و افزود: این مقررات شامل تکمیل فرم ثبت نام،ارسال سه نسخه فیلمنامه،ارسال یک قطعه عکس 3*4 فیلمساز است و هر فیلم می بایست بر روی یک dvd ارسال شود.

 

 

وی با بیان اینکه  کلیه فیلم سازان استان کردستان مجاز به شرکت در این جشنواره می باشند، ادامه داد: زمان فیلم های ارسالی در بخش اصلی حداکثر 5 دقیقه و در بخش موبایلی حداکثر 3 دقیقه است و در بخش فیلمنامه یک نسخه از متن اصلی به صورت فایل word به همراه فایل pdf ضروری است که به دبیرخانه ارسال شود.

 

 

 

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با اشاره به بخش جوایز جشنواره گفت: به نفرات برتر موضوعات در هر دو بخش جشنواره تندیس لوح تقدیر و جوایز نقدی ارزنده تعلق خواهد گرفت و محدودیتی نیز در تعداد آثار ارسالی برای شرکت کنندگان وجود ندارد.

 

 

وی مهلت ارسال آثار را تا 25 بهمن ماه سالجاری عنوان و اظهار کرد: نتایج داوری آثار جهت تولید 30 بمهن ماه و مراسم اختتامیه جشنواره و اهدای جوایز نیز 8 اسفندماه سالجاری برگزار می شود.

 

وی بیان کرد: علاقمندان می توانند آثار خود را به آدرس سنندج، مجتمع فرهنگی و هنری فجر، سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان شماره تماس 0873319178 همراه با فرم شرکت در جشنواره با مشخصات نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، رشته  تحصیلی، کدملی، محل تولد،کدپستی، تلفن ثابت، تلفن همراه آدرس و همچنین مشخصات آثار شامل نام اثر، نویسنده، کارگردان،زمان فیلم و خلاصه داستان ارسال نمایند.

 

همچنین علاقمندان می توانند آثار خود را از طریق لینک مربوطه ارسال نمایید.

 

 

انتهای پیام/

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات