تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان مریوان برگزار شد

تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان مریوان برگزار شد

در مراسمی با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان مریوان برگزار شد.
در مراسمی با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان مریوان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از مریوان، مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان مریوان روز یک شنبه 19 آذر ماه با حضور سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، مسئولین شهرستانی، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، بسیجیان و نظامیان در حسینیه ثارالله ستاد سپاه مریوان برگزار شد.

 

 

فرمانده سابق سپاه مریوان در ابتدای این مراسم با تقدیر و تشکر از مردم مریوان و مسئولین گفت: سه سال خدمت کردن در شهر شهید پرور مریوان بزرگترین افتخار برای بنده بوده است و برای فرمانده جدید سپاه مریوان آرزوی موفقیت نمود.

 

 

سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در این مراسم با آرزوی موفقیت برای فرمانده جدید عنوان کرد: توصیه  من برای فرمانده جدید سپاه مریوان این است که به این شهر توجه ویژه داشته باشند.

 

 

وی با اشاره به موضوع امنیت گفت: مهمترین وظیفه و اصلی ترین مأموریت سپاه برقراری امنیت پایدار برای این منطقه است.

 

 

سردار رجبی عنوان کرد: اقدامات سرهنگ عیسی زاده در دوران مسئولیتش در حوزه امنیت،بسیج، فرهنگی، سلامت مردم، محرویت زدایی، مردم یاری و مردم داری موفق عمل کرده و با تمام وجود به ایشان خسته نباشید عرض می کنیم که بهترین خدمات را در این سه سال برای بهترین مردم با اخلاص و تکریم انجام دادند.

 

 

 

سردار رجبی گفت هم اکنون که فرمانده جدید سپاه مریوان معارفه می شود سرهنگ شکیبا سلیمی است فردی باسواد، با ایمان، اخلاص و مصمم برای انجام کار که امیدواریم اقداماتش باعث ترقی و پیشرفت شهرستان بشود.

 

 

سردار رجبی اصلی ترین وظیفه و مأموریت سپاه در شهرستان را ایجاد امنیت پایدار دانست و افزود: وجود این امنیت پایدار یک نعمت الهی است ودر گام بعدی مأموریت سپاه تلاش در جهت معیشت مردم و رفع محرومیت است.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان خطاب به فرماندهان سپاه گفت: مردم داری و مردم یاری باید جزو کار اصلی شما فرماندهان باشد.

 

 

وی خاطرنشان کرد: مردم هوشیارانه در صحنه هستند اگر در صحنه جهانی موفق هستیم به واسطه حضور مردم است که عنصر اصلی این موفقیت است.

 

 

امام جمعه مریوان، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و فرماندار نیز هرکدام طی سخنانی از اقدامات و عملکرد سه ساله سرهنگ عیسی زاده تشکر و قدردانی نمودند.

 

 

در پیایان سرهنگ شکیبا با تشکر از زحمات شبانه روزی سرهنگ عیسی زاده و آرزوی موفقیت برای ایشان و تشکر از فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان که یک بار دیگر اجازه خادمی را این بار در مریوان به بنده عنایت فرمودند گفت: امیدوارم بتوانم خادم و خدمتگذار خوبی برای این مردم باشم و از تجربیات سرهنگ عیسی زاده استفاده نمایم..

 

 

 

در این مراسم از زحمات و تلاش شبانه روزی سرهنگ حبیب عیسی زاده فرمانده سابق سپاه مریوان از طرف فرمانده محترم سپاه بیت المقدس استان کردستان تقدیر و تشکر شد و طی حکمی از طرف فرماندهی کل سپاه و به پیشنهاد فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، سرهنگ  شکیبا سلیمی به عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان مریوان معرفی شد.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/  

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات