وحدت علمای شیع و سنی توطئه دشمنان را خنثی می کند

امام جمعه بانه:

وحدت علمای شیع و سنی توطئه دشمنان را خنثی می کند

امام جمعه شهرستان بانه با اشاره به تلاش دشمنان برای ایجاد نفاق و تفرقه در بین مسلمانان گفت:وحدت و انسجام علمای شیع و سنی توطئه دشمنان را خنثی می کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از بانه، ماموستا عبدالله حیدری پیش‌از ظهر در مراسم معرفی اعضای جدید شورای روحانیت شهرستان بانه که با حضور مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، مسئولان و علمای این شهرستان برگزار شد، با اشاره به تلاش گسترده دشمنان برای مبارزه با دین اسلام اظهار داشت: امروزه وظیفه علما و روحانیون به مراتب سنگین‌تر از گذشته است.

 

وی با بیان اینکه امروز دشمنان به روش‌های گوناگون و در عرصه‌های مختلف به دنبال ضربه زدن به اسلام و تضعیف مسلمانان هستند گفت: باید قشر روحانی در این حوزه با هوشیاری و قدرت با دشمنان دین اسلام مقابله کنند.

 

امام جمعه بانه با بیان اینکه دشمن از هیچ فرصتی برای ضربه زدن به اسلام دریغ نمی‌کند تصریح کرد: امروزه دشمنان دین اسلام به دنبال تغییر افکار و عقاید جوانان هستند و می‌خواهند با رسوخ در عقاید و افکار آنها به مقاصد و اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

 

وی گفت: تفرقه افکنی و اختلاف بین مسلمانان از دیگر حربه‌های استکبار و دشمنان اسلام است اما خوشبختانه مسلمانان ایران اسلامی اهداف شوم و نیت پلید آنها را می‌دانند و در کمال صلح و صفت برای پیشبرد اهداف عالی اسلام تلاش می‌کنند.

 

ماموستا حیدری افزود: تا زمانی که مسلمانان با همدیگر وحدت و انسجام داشته باشند توطئه‌های دشمنان بی اثر بوده و آنها در رسیدن به مقاصد شوم و پلیدشان ناکام خواهند ماند.

 

در ادامه این مراسم امام جمعه "شهر بویین" بانه با اشاره به اهداف و جنگ نرم دشمنان در جامعه اظهار داشت: بهترین شیوه مقابله با جنگ نرم دشمنان همان "جنگ نرم" است و باید با فرهنگ سازی و تبیین اهداف دشمن به  روشنگری و هدایت جامعه پرداخته شود.

 

ماموستا عبدالرحمن صالح‌زاده با اشاره به سابقه شهرستان بانه در آموزش و پرورش علمای دینی افزود: متاسفانه امروز کلاس‌های دینی در شهرستان بانه به دلیل کمبود امکانات کمرنگ شده که با حمایت مسئولان و خیرین باید حوزه‌های علمیه رونق داده شود.

 

وی گفت: خوشبختانه با همت خیرین در شهر "بویین" یک حجره در طبقه همکف مسجد این شهر برای علاقه‌مندان به فراگیری علوم دینی احداث داده شده است و در آینده نزدیک نیز افتتاح می‌شود.

 

انتهای پیام/

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

تنها عاملی که موجب شد ساختارشکنان و حرمت شکنان در آن روز ماندگار در تاریخ ، با حرمت شکنی در روز عاشورا ،آتش زدن خیمه های

یادداشت و مقاله

با ولایت

رئیس سازمان بسیج هنرمندان سپاه بیت المقدس کردستان در خصوص محفل ادبی و تجلیل از شاعران کرد ارزشی بیان داشت: برگزاری این مراسمات تاثیر بسزایی در توسعه و ترویج فرهنگ دینی و آیینی و توجه به هنرمندان ارزشی دارد.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات