پیشرفت و امنیت امروز ملت ایران نتیجه وحدت است و این وحدت باید حفظ شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان:

پیشرفت و امنیت امروز ملت ایران نتیجه وحدت است و این وحدت باید حفظ شود

هفته وحدت,اتحاد مسلمین,استکبار
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان گفت: پیشرفت و امنیت امروز ملت ایران نتیجه وحدت است و این وحدت باید حفظ شود

سرهنگ حیدری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از دهگلان ضمن تبریک میلاد حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت اظهار داشت:یکی از اصولی که امروز با توجه به شرایط حاکم در جامعه باید به آن پرداخت بحث اتحاد و وحدت بین مسلمین به ویژه مذاهب وفرقه در کشور ماست.

 

حیدری افزود: دشمنان اسلام همیشه درصدد بودند تا با اختلاف افکنی در میان مسلمانان و سوءاستفاده از این اختلافات به مقاصد شوم خود دست یابند.

 

وی با اشاره به اهمیت وحدت و با استناد به  آیه قرآنی  (و اعتصموا بحبل الله جمیعاً و لاتفرقوا)  افزود: خداوند درقرآن کریم به موضوع وحدت و دوری از تفرقه  تأکید کرده است زیرا وحدت مسلمین را به سعادت و عزت اسلامی می‌رساند و اختلاف و تفرقه باعث ضعف اسلام و تقویت کفر می‌شود.

 

 

فرمانده سپاه دهگلان افزود: وظیفه داعیان اسلام این است که مسلمانان را به متعهد بودن به اخلاق و رفتارهای نیکوی پیامبر (ص) و اصحاب ایشان سوق دهند همان‌گونه که اصحاب پیامبر (ص) صفات زیبای ایشان را در جامعه اسلامی گسترش می‌دادند.

 

وی در ادامه گفت: اختلافات جزئی نباید مانع وحدت شود زیرا همه مسلمانان دارای مشترکات بسیاری هستند و وجه اشتراک ما بیشتر از اختلافات جزئی است که باید از وجوهات مشترک  برای اتحاد مسلمین وپیشرفت دین مقدس اسلام بهره برداری کنیم.

 

 

 

انتهای پیام/
 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

تنها عاملی که موجب شد ساختارشکنان و حرمت شکنان در آن روز ماندگار در تاریخ ، با حرمت شکنی در روز عاشورا ،آتش زدن خیمه های

یادداشت و مقاله

با ولایت

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پر شور هزاران نفر از مردم آذربایجان:
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی‌کنند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات