پیشرفت و امنیت امروز ملت ایران نتیجه وحدت است و این وحدت باید حفظ شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان:

پیشرفت و امنیت امروز ملت ایران نتیجه وحدت است و این وحدت باید حفظ شود

هفته وحدت,اتحاد مسلمین,استکبار
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان گفت: پیشرفت و امنیت امروز ملت ایران نتیجه وحدت است و این وحدت باید حفظ شود

سرهنگ حیدری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از دهگلان ضمن تبریک میلاد حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت اظهار داشت:یکی از اصولی که امروز با توجه به شرایط حاکم در جامعه باید به آن پرداخت بحث اتحاد و وحدت بین مسلمین به ویژه مذاهب وفرقه در کشور ماست.

 

حیدری افزود: دشمنان اسلام همیشه درصدد بودند تا با اختلاف افکنی در میان مسلمانان و سوءاستفاده از این اختلافات به مقاصد شوم خود دست یابند.

 

وی با اشاره به اهمیت وحدت و با استناد به  آیه قرآنی  (و اعتصموا بحبل الله جمیعاً و لاتفرقوا)  افزود: خداوند درقرآن کریم به موضوع وحدت و دوری از تفرقه  تأکید کرده است زیرا وحدت مسلمین را به سعادت و عزت اسلامی می‌رساند و اختلاف و تفرقه باعث ضعف اسلام و تقویت کفر می‌شود.

 

 

فرمانده سپاه دهگلان افزود: وظیفه داعیان اسلام این است که مسلمانان را به متعهد بودن به اخلاق و رفتارهای نیکوی پیامبر (ص) و اصحاب ایشان سوق دهند همان‌گونه که اصحاب پیامبر (ص) صفات زیبای ایشان را در جامعه اسلامی گسترش می‌دادند.

 

وی در ادامه گفت: اختلافات جزئی نباید مانع وحدت شود زیرا همه مسلمانان دارای مشترکات بسیاری هستند و وجه اشتراک ما بیشتر از اختلافات جزئی است که باید از وجوهات مشترک  برای اتحاد مسلمین وپیشرفت دین مقدس اسلام بهره برداری کنیم.

 

 

 

انتهای پیام/
 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان و روحیه فداکاری و شهادت، گفتند: بر

یادداشت و مقاله

با ولایت

صبح امروز 92 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهر بیجار با دو دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات