شما اینجا هستید

طی حکمی

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه دیواندره معرفی شد

تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه دیواندره

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان از دیواندره، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه دیواندره با حضور مسؤولان سپاه استان کردستان و شهرستان دیواندره برگزار شد.

 

در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا باباشاهی نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به ماه‌های حرام گفت: در ماه‌های حرام که در پیش رو داریم پاداش اعمال نیک انسان در این ماه‌ها بیشتر است و در مقابل انجام گناه و عصیان نیز دارای عقوبت بیشتر خواهد بود و خداوند عقوبت ویژه‌ای را برای گناهان در ماه‌های حرام در نظر گرفته است.

 

وی به موضوع آزمایش و امتحان انسان‌ها پرداخت و اظهار داشت: ما انسان‌ها دائماً در معرض آزمون و آزمایش هستیم و مواد آزمون هم برای انسان‌ها متفاوت است.

 

باباشاهی افزود: از ابتدای خلقت پیامبران از حضرت آدم تا حضرت خاتم بدون آزمون نبوده‌اند و ما نیز هر روز مورد امتحان و آزمایش الهی قرار می‌گیریم و در قانون خداوند برای این آزمایش فرقی بین دارا و ندار و بزرگ و کوچک وجود ندارد و همه مساوی هستند.

 

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: عمل به تعهدات کاری در هر زمینه‌ای خود از موارد آزمون ماست و کسی که به تعهدات خود عمل کند از این آزمون موفق بیرون آمده است و اگر عمل نکند مردود می‌باشد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه کردستان عنوان کرد: آخرت خوب و نیک با اخلاص و عمل صالح برای خدا به دست می‌آید و در این زمینه هم باید صبر و اخلاص با هم باشند.

 

در پایان مراسم از زحمات حجت الاسلام کاظم ابوالفتحی تقدیر به عمل آمد و حجت الاسلام ابراهیم صحبت‌لو به عنوان مسئول نهاد نماینده ولی فقیه در سپاه دیواندره معرفی شد.

 

در پایان مراسم از زحمات حجت الاسلام کاظم ابوالفتحی تقدیر به عمل آمد و حجت الاسلام ابراهیم صحبت لو به عنوان مسئول نهاد نماینده ولی فقیه در سپاه دیواندره معرفی گردید.

 

انتهای پیام/a-p

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار