مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه دیواندره معرفی شد

طی حکمی

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه دیواندره معرفی شد

تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه دیواندره
طی حکمی با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه دیواندره معرفی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان از دیواندره، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه دیواندره با حضور مسؤولان سپاه استان کردستان و شهرستان دیواندره برگزار شد.

 

در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا باباشاهی نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به ماه‌های حرام گفت: در ماه‌های حرام که در پیش رو داریم پاداش اعمال نیک انسان در این ماه‌ها بیشتر است و در مقابل انجام گناه و عصیان نیز دارای عقوبت بیشتر خواهد بود و خداوند عقوبت ویژه‌ای را برای گناهان در ماه‌های حرام در نظر گرفته است.

 

وی به موضوع آزمایش و امتحان انسان‌ها پرداخت و اظهار داشت: ما انسان‌ها دائماً در معرض آزمون و آزمایش هستیم و مواد آزمون هم برای انسان‌ها متفاوت است.

 

باباشاهی افزود: از ابتدای خلقت پیامبران از حضرت آدم تا حضرت خاتم بدون آزمون نبوده‌اند و ما نیز هر روز مورد امتحان و آزمایش الهی قرار می‌گیریم و در قانون خداوند برای این آزمایش فرقی بین دارا و ندار و بزرگ و کوچک وجود ندارد و همه مساوی هستند.

 

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: عمل به تعهدات کاری در هر زمینه‌ای خود از موارد آزمون ماست و کسی که به تعهدات خود عمل کند از این آزمون موفق بیرون آمده است و اگر عمل نکند مردود می‌باشد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه کردستان عنوان کرد: آخرت خوب و نیک با اخلاص و عمل صالح برای خدا به دست می‌آید و در این زمینه هم باید صبر و اخلاص با هم باشند.

 

در پایان مراسم از زحمات حجت الاسلام کاظم ابوالفتحی تقدیر به عمل آمد و حجت الاسلام ابراهیم صحبت‌لو به عنوان مسئول نهاد نماینده ولی فقیه در سپاه دیواندره معرفی شد.

 

در پایان مراسم از زحمات حجت الاسلام کاظم ابوالفتحی تقدیر به عمل آمد و حجت الاسلام ابراهیم صحبت لو به عنوان مسئول نهاد نماینده ولی فقیه در سپاه دیواندره معرفی گردید.

 

انتهای پیام/a-p

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: همه خانواده شهدا افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و ما هر آنچه داریم به برکت خون شهدا و

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به در پیش بودن روز جهانی قدس، تأکید کردند: امروز مبارزه با رژیم صهیونیستی، مبارزه با استکبار و نظام سلطه است و به همین علت، سیاستمداران آمریکا از این حرکت، احساس ضربه و دشمنی می‌کنند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات